Умови обміну/повернення - Військовий склад

Умови обміну/повернення

Наш магазин гарантує прийняття/заміну товару, який не використовувався протягом 14 днів*. Початок рахування строку починається з дати отримання та регулюється Законом «Про захист прав споживачів».

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОВЕРНЕННЯ/ЗАМІНА ТОВАРУ

Кошти за придбаний товар повертаються після здійснення наступних дій:

  • покупцем на склад магазину переданий товар у первісному стані. Нашим працівником підтверджено його цілісність, повну комплектацію, наявність заводських маркувань, оригінального пакування. На повернутому товарі повинні бути відсутні будь-які пошкодження, в тому числі подряпини та сколи;
  • розгляду клієнтської заяви компетентним працівником магазину про здачу або заміну виробу;

СТРОКИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ/ЗАМІНИ ВИРОБУ

Термін, протягом якого потрібно замінити/повернути товар, становить 10 – 14 банківських діб. Строк починає відраховуватися з часу передачі виробу на склад разом із клієнтською заявою.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІН?

При необхідності направити замовлений виріб до магазину, щоб замінити або повернути за нього кошти, необхідно заповнити спеціальну заяву в приміщенні «Нової Пошти». Пересилання товару, який клієнт вирішив повернути або замінити, здійснюється за рахунок покупця.

* початок відрахування строку покупки товару здійснюється з моменту його отримання в приміщенні служби доставки «Нова пошта».

Якщо виникли питання щодо порядку повернення/обміну замовленого виробу, зателефонуйте (066) 255-47-27